Закінчила ЛНМУ імені Данила Галицького в 2019р., завершила інтернатуру в 2021р., за спеціальністю «Стоматологія». Регулярно проходить навчання, курси з підвищення кваліфікації.
Послуги лікаря:
Професійна гігієна у дорослих, відбілювання, лікування карієсу будь якої складності, естетичні реставрації фронтальних та бокових груп зубів.