Якщо у вас є побажання щодо покращення нашого сервісу, запитання або ви хочете поділитися своїми враженнями від візиту — напишіть мені особисто. Я уважно розглядаю кожне звернення, щоб зробити нашу клініку ще кращою для вас.
Ваше звернення є конфіденційним та розглядається особисто керівником