Відбілювання

У процесі життя наша посмішка може втрачати яскравість та змінювати колір через різні впливи, такі як: харчові звички, паління, вживання кольорових напоїв ( кава, чай, різні газовані напої). Для повернення білосніжності посмішці існують два методи відбілювання: професійнє та домашнє.

Професійне відбілювання проводиться у стоматологічній клініці за допомогою спеціальних гелів, дія яких активується різними фізичними чи хімічними способами, наприклад, холодним світлом. У нас в клініці для цього використовується найбезпечніша американська система Beyond.

Результат відбілювання може пітримуватися роками. Однак це вимагає ретельної гігієни, а також регулярного відвідування стоматолога для контролю та профілактики. Якщо бажаний відтінок з часом знову темніє, то професійне відбілювання можна повторити без вагань.

Також у клініці ми можемо виготовити для Вас індивідуальні капи для домашнього відбілювання. Таке відбілювання проводиться в домашніх умовах відповідно до стоматологічних інструкцій і триває загалом близько двох тижнів, а результат роками. І потрібно пам’ятати, що незалежно від обраного Вами методу, відбілювання варто розпочинати з професійної гігієни ротової порожнини, після проведення якої Ваша посмішка уже стає яскравішою!

  • Безпечність
  • Безболісне лікування
  • Професійність
  • Тривалість ефекту
  • Найдієвіший метод
  • Комфортність

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-19:00
Cубота: 09:00-14:00
Неділя: Вихідний

Все обладнання та матеріали сертифіковані за найвищими європейськими стандартами.

Всі лікарі мають численні диломи, сертифікати та відзнаки, а також багаторічний досвід.

Надаємо гарантію на усі наші послуги

TOP
Вітаємо на нашому сайті